دلفین دریای آرام در یـک نـگـاه

شرکت دلفین دریای آرام Dolphinro co در دی ماه سال ١٣٨٨ با هدف طراحی و ساخت سیستم‌های پیشرفته تصفیه آب (صنعتی و خانگی) به منظور ارتقاء سطح کیفی بهداشت آب شرب و با پروانه بهره‌برداری از وزرات صنایع و معادن به شماره ١٣٧٧/٢/١٣٦ تأسیس گردید.
ایده‌ی‌ اصلی این شرکت، ایجاد محیطی کاملاً علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها، پرورش نیروی متخصص، معرفی فن‌آوری‌های جدید و برتر در زمینه‌های یاد شده می‌باشد.
تجربیات گرانبهای سال‌ها فعالیت، توانایی انجام پروژه‌های پیچیده (خرد و کلان)، موجودیتی تحت برند دلفین دریای آرام را به این شرکت بخشیده است.
خط مشی اصلی این شرکت استفاده از اطلاعات روزآمد، تیم تخصصی پرورش‌یافته در عرصه‌های گوناگون، تجربیات حاصل از ارائه مشاوره در انجام پروژه‌های متعدّد و تبادل دائم اطلاعات با متخصصین روز دنیا در کنار استفاده بهینه از نیروی جوان است.
به طور کلی فعالیت‌های شرکت دلفین دریای آرام به ٢ دسته اصلی صنعتی و خانگی طبقه‌بندی می‌شود.

سـرویـس‌ها و خـدمـات تـخـصـصـی قـابـل ارائـه توسط شـرکـت:

– ارائه مشاوره و طراحی انواع سیستم‌های تصفیه اسمز معکوس صنعتی؛

سیستم‌های اسمز معکوس ، برای مصارف صنعتی نیاز به طراحی و آنالیز فنی دارند که این امر توسط متخصصان گروه صنعتی دلفین دریای آرام انجام می‌‌گردد. این سیستم‌ها برای شیرین‌سازی آب دریا، آب‌های لب‌شور، آب‌های سطحی و … طراحی می‌گردند و بر اساس کیفیت آب ورودی نیازمند سیستم‌های پیش‌تصفیه می‌باشند.

این سیستم‌ها تا سقف ٢٥٠٠ متر مکعب در شبانه روز قابل طراحی بوده و برای دستیابی به ظرفیت‌های بالاتر می‌توان از چند سیستم به طور همزمان استفاده نمود.

– ارائه مشاوره و طراحی انواع سیستم‌های تصفیه اسمز معکوس خانگی؛

واحد خدمات پس از فروش:

هدف اصلی ما ایجاد آسایش و رضایت‌مندی مشتریان محترم از طریق ارائه خدمات سریع و با کیفیت، گارانتی، پشتیبانی، تأمین قطعه و تماس دوره‌ای با مشتریان جهت سنجش رضایت آنان و اخذ نظرات مردمی جهت بهبود برنامه‌های آتی می‌باشد.

واحد خدمات پس از فروش شرکت دلفین دریای آرام با بهره‌گیری از پرسنل حرفه‌ای و با تجربه و امکانات قابل توجه، گروه را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات را در بازار از طریق یک سیستم سازماندهی شده ارائه نماید. ارائه خدمات سازماندهی شده و با کیفیت و قیمت رقابتی، تسریع در ارائه خدمات، استاندارد کردن خدمات با توجه به تنوع محصولات و برقراری ارتباط بین شرکت و مشتریان از طریق تماس مستقیم تلفنی پرسنل واحد خدمات پس از فروش با مشتری، جهت بهبود کیفیت خدمات و محصولات از جمله اهداف اصلی ما می‌باشد.

چشم انداز شرکت دلفین دریای آرام

در حال حاضر حوزه فعالیت شرکت دلفین دریای آرام با توزیع گسترده‌ی محصولات ، تحت شرایطی متناسب با تأمین نیازهای مردم مناطق مختلف کشور و هم چنین تأمین آب مورد نیاز تأسیسات و کارخانجات صنعتی روز به روز در حال گسترش است.

ما خواستار ارائه محصولاتی با کیفیت، در سطح کلاس جهانی و همچنین ارائه راه حل‌های جامع برای مدیریت آب و فرایندهای تصفیه هستیم.

برخی بـرنـدهای مورد استفاده توسط شرکت دلفین دریای آرام در پروژه‌ها

ویژگی های برتر شرکت دلفین دریای آرام

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

ضمانت بازگشت

ضمانت بازگشت

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفیت

ضمانت اصل بودن

ضمانت اصل بودن

ارسال به تمام نقاط ایران

ارسال به تمام نقاط ایران